Kłopot z uzyskaniem orgazmu i wytrysku u 72-latka z przerostem prostaty

Leczą się od szeregu lat na prostat . mam łagodny perzerost gruczołu krokowego . Obecnie nie używam żadnych leków na prostatę , lecz bior cialis 5 mg co pozwala mi utrzymanie zwodu , lecz mam duży kłopiot z uzyskanie orgazmu i wytrysku . Czy są leki które pomogły by mi pomóc w tej kwesti .proszę o informację dlaczego tak się dfzieje .

Wiesław Mahaczek Urologia

witaj
wydaje mi się że nie ma takiego leku, widocznie u ciebie jest to związane z wiekiem i spadkiem testosteronu
pozdrawiam

Cialis jest też lekiem korzystnym w przeroście gruczołu krokowego.
Typowe dla dojrzałego wieku problemy z wytryskiem są dodatkowo nasilane często przez Cialis.
Proponuję pogodzić się z tym i cieszyć się z obcowania z Partnerką.
Warto kontynuować regularne branie Cialisu, choć nie jest tani. Nie ma jednak leków zamienników, jest jedyny w swej klasie leków o długim działaniu. Pomaga na seks i prostatę.
Należy pamiętać, ze nie można go brać z tzw. nitratami, tj. preparatami nitrogliceryny. A także z molsidominą.
Odstęp powinien wynosić min. dwie doby.
Pozdrawiam. JW, Poznań.