Kłopoty z członkiem, niepełny wzwód. Co jest z moją męskością?

Witam. Ja mam takie pytanie dotyczące twardosci penisa. Mam 22 lata, dość często się masturbuję, nie jestem juz prawiczkiem, ale stosunek płciowy uprawiałem tylko kilka razy. Nie wiem, czy wtedy wziął mnie stres, czy co, ale mój penis, gdy powinin być gotowy nie jest wystarczająco twardy i nie może wejść albo bardzo szybko mięknie. Nie wiem, czy to tkwi w psychice, czy w czym innym. Palę papierosy, ale sporadycznie, co do alkoholu - piję rzadko ostatnimi czasy. Miałem też kłopoty z nadciśnieniem i brałem leki nadciśnieniowe dłuższy czas - czy to może być od tego? Czy jest coś, co może poprawić kondycję mojego penisa albo co jeść, by go wzocniło, myslę tu o naturalnych rzeczach, a nie o środkach farmakologicznych. Czy dzieje się coś niepokojącego? Proszę o szybką odpowiedź, bo nie wiem czy z moją męskością jest ok!

Witaj,

Zaburzenie erekcji, o którym piszesz,jest naturalne dla młodych mężczyzn rozpoczynających współżycie. Ważne jest zapewnienie komfortu psychicznego.
Pamiętaj również, że nadmierna masturbacja ma również negatywny wpływ na współżycie z partnerką.

Leki nadciśnieniowe nowszych generacji nie powinny mieć wpływu na jakość wzwodu.

Zalecałabym dietę lekkostrawną i dbałość o kondycję fizyczną.

Pozdrawiam