Kłopoty z pamięcią po porażeniu prądem

Czy po porażeniu prądem dochodzi do nieodwracalnych szkód takich utrata pamięci czy zmieniona psychika , mój mąż ma problemy z pamięcią , zaraz po wypadku pamiętał tak do 5 minut następnie znów o tą samą rzecz pytał teraz prawie już trzy lata od wypadku pamięta cały dzień niekiedy rzeczy sprzed miesiąca ale to są pojedyncze przypadki , jak można sprawdzić czy została uszkodzona część odpowiedzialna za pamięć ? miał; robiony rezonans ale tam nic nie wyszło

Porażenie prądem mogło spowodować nagłe zatrzymanie krazenia i przerwę w pracy mózgu, stąd gorsza pamięć, i "wymazanie" części informacji
Jak wydolność krążenia i serce?
Czy robiono badanie EEG głowy? pozwala na ocenę czynności bioelektrycznej mózgu.
Badanie NEUROPSYCHOLOGICZNE pomoże określić stopień zaburzeń intelektualnych.