Kłopoty z poradzeniem sobie z zerwaniem

witam,potrzebuje pomocy zerwała ze mna dziewczyna była ze mna 4 miesace i powiedziala mi że mnie kocha i teskni za mna ale byla ze mna nie szczesliwa i juz nidgy nie bedziemy razem,teraz kiedy zamykam oczy to cały czas widze jej twarz,nie radze sobie z tym i nie moge sie z tym pogodzić ze nigdy nie bedziemy razem,chce skończyc ze soba co mam zrobic

Jeżeli przeżywa Pan silne emocje, z którymi sobie nie radzi, najlepiej jeżeli zgłosi się pan na wizytę do psychologa bądź psychoterapeuty. Wizyty u tych specjalistów pomogą Panu wyrazić i zrozumieć emocje, których Pan doświadcza, wypracować sposoby radzenia sobie z trudną dla Pana sytuacją, a także być może zrozumieć przyczyny tego, co się wydarzyło.

Witam. Jeżeli myśli samobójcze, których Pan doświadcza są bardzo nasilone, to proszę się zgłosić na izbę przyjęć do najbliższego szpitala (najlepiej takiego, który ma oddział psychiatryczny) lub wezwać pogotowie. Jeżeli nie ma groźby, że Pan podejmie zamach samobójczy, to proszę umówić się na wizytę do psychiatry, może Pan również skorzystać z pomocy psychoterapeuty. Pozdrawiam

Witam. Skoro nie chciała z panem być to niech pan sobie wyobrazi jak by była z panem dalej na siłę, jacy wtedy obydwoje bylibyście nieszczęśliwi. Poza tym mówi się, że czas leczy rany i coś w tym jest.

Jeśli myśli samobójcze są bardzo intensywne, z tendencjami do poszukiwania miejsc, sposobów czy możliwości odebrania sobie życia, proszę skonsultować się z lekarzem psychiatra i psychologiem (rozpocząć psychoterapię).