Kłopoty z poruszaniem ręką i ból po uderzeniu

Dzień dobry, 4 dni temu uderzyłam się bardzo mocno w rękę, myślałam że to złamanie ale nie mam żadnych widocznych objawów oprócz okropnego bólu. Od łokcia do dłoni cały czas boli mnie jakby w środku, mam problemy z poruszaniem dloni oraz czasem palcy. 2 dni po tym zdarzeniu pojawił sie siniak w okolicy nadgarstka ale zniknał po godzinie. od tamtej pory tez jakby nie widać żył rozchodzacych sie ktore mialam zawsze w obu rekach- teraz nie mam w tej jednej. nie moge nic podnosic-leki nie działaja

Witam serdecznie. W takiej sytuacji należałoby zgłosić się do ortopedy oraz wykonać badanie obrazowe RTG. Brak uwidocznienia naczyń krwionośnych wynika prawdopodobnie z obecności stanu zapalnego i obrzęku.