Kłopoty ze snem, utrata chęci do życia i strach przed przytyciem u 27-latki

mam 27 lat, 168cm wzrostu i waze 40kg. mam klopoty ze snem, na nic nie mam sily i trace checi do zycia. mam 5-letniego cudownego synka, ktory widzi juz ze mama zjada ogromna ilosc jedzenia a potem znika na pol godziny w toalecie... zanim zaszlam w ciaze cierpialam na depresje. przerwalam leczenie sama probowalam juz wiele razy sobie pomoc. bylam leczona farmakologicznie. wtedy przybieralam na wadze pare kilo, przynajmniej na tyle by wrocila miesiaczka.niestety za bardzo panikuje gdzy przytyje

Mgr Monika Prus Psycholog, Lublin

Witam, z uwagi na wcześniejsze problemy ważne jest, aby była Pani pod opieką lekarza, przedstawiła mu swoje objawy to będzie punkt wyjścia. Być może pomocne będzie spotkanie z psychoterapeutą lub psychodietetykiem. M.Prus