Kłótliwe zachowania w stosunku do innych

Witam.Jestem osoba bardzo klotliwa o wszystko robie awantury, osoba ktora z nikim sie nie chce zgodzic. Niszcze relacje przez te zachowania. Jak poradzic sobie? Dziekuje

Witam
Źródłem Pani frustracji i problemów z kontrolowaniem emocji są
zapewne Pani przykre doświadczenia z przeszłości.
Najlepszym sposobem dotarcia do przyczyny i znalezienia właściwego
rozwiązania problemu jest terapia psychologiczna.
Pozdrawiam serdecznie

Dzień dobry, jeżeli zauważa pani swój udział w takim kreowaniu sytuacji, że dochodzi do kłótni to proszę po prostu nie robić awantur, nie być kłótliwą, rozważać zdanie innych. Jeżeli okaże się to niemożliwe zachęcam do konsultacji u psychologa - psychoterapeuty w celu diagnozy pani zachowania. Specjalista zaleci dalsze kroki postępowania. Pozdrawiam.