Kłótnie i wyolbrzymianie spraw w związku

Jestem z partnerem o 14 lat starszym kawalerem wychowujemy dziecko które mam z poprzedniego związku zależy nam na sobie i planujemy wspólną przyszłość ale często się klocimy on jest nerwowy i nie ma do mnie szacunku ja też jestem bardzo nerwowa jak dochodzi do klotni rzucamy wyzwiskami jakimi tylko się da czasami nie wiem co mam myśleć bo biorę to do siebie ja może też wolbrzymiam niektóre sprawy ale to nie znaczy ze ma mnie tak traktować czuje się ponizana choć wiem ze oboje nam zależy

Dr Ewa Bujoczek Psycholog, Gliwice

Warto żeby nauczyli się Państwo radzić sobie z emocjami i wyrażać złość, gniew inaczej niż przez kłótnie i wyzwiska. Sądzę, że warto tu skorzystać z pomocy specjalisty poprzez terapię pary po to, by nauczyć się radzenia sobie z emocjami. Powodzenia.