Kłótnie o finanse a separacja

Od 5lat jestesmy razem od 3malzenstwem mamy cudowna 3letnia coreczke. Od pewnego czasu nie uklada Nam sie. Maz mnie oszukuje w kwesti finansowej to on utrzymuje rodzine. Wyjezdza na delegacje to korzystam z jego kobta gdy wraca to on wydziela mi pieniadze potem znowu wyjezdza a ja na koncie widze jak duzo brakuje pieniedzy ja staram sie oszczedzac a on je traci. Mowi ze on zarabia nie ja i robi co chce. Ciagle sie o to klocimy mam dosc psychicznie nie mam wsparcia u rodzicow. Mysle o separacji
ponad rok temu

Witam serdecznie,
A może zamiast separacji warto byłoby się zastanowić nad terapią małżeńską?
Poza tym czy istnieje możliwość, żeby Pani wróciła do pracy i tym samym uniezależniła się od męża?
Pozdrawiam

Dzień Dobry Pani,

Polecałabym Państwu wspólną terapię małżeńską, jeśli chcielibyście razem pracować nad Waszą relację.
Albo podjęcie przez Panią indywidualnej terapii rozwojowej, celem wzmocnienia samej siebie i zadbania o własne potrzeby, w ramach NFZ-tu lub prywatnie.

Zasługuje Pani na spełnione życie, czego Pani serdecznie życzę,

irena.mielnik.madej@gmail.com