Kłótnie u narzeczonych

Witam. Mam 23 lata chodzę z chłopakiem 5 lat i jesteśmy zaręczeni. Ostatnioo ciągle się kłócimy, o wszystko..mieszkamy ze sobą więc widujemy się dosc często i od dłuższego czasu zastanawiam się czy to jest miłosc czy tylko przyzwyczajenie. Ja pracuje on kończy studia, więc chciałabym żeby chociaż na weekend znalazł prace ale mu się nie chce. Nie wiem czy jest sens dalej to ciągnąć...?

Jeśli każe Pani partnerowi iść do pracy, to zachowuje się Pani trochę jak matka, a nie jak partnerka :) Trudno się dziwić, że się Państwo kłócą :) Na pewno więcej miłości jest wtedy, kiedy zgadzamy się na partnera takiego, jakim on jest. Pozdrawiam.

Dzień Dobry Pani,

Skoro pojawiły się u Pani wątpliwości, zachęcam Panią do słuchania siebie i wsłuchaniu się w swoje potrzeby...

Z przesłaniem zadbania o siebie,
Irena Mielnik-Madej
aneris@op.pl