Kłótnie w rodzinie a chęć wyprowadzki

Proszę o pomoc! Mieszkam z rodzicami bratem i matka ojca.W domu ciągle są kłotnie , brat ma 21 nic nie robi a ja kończe liceum,mam zalożona niebieska karte przeciwko ojcu,nienawidze go i jej matki ! Kocham mame i chcemy się wyprowadzic jesteśmy przez nich poniżani szczególnie mama ,lecz nie stac nas na wyprowadzke,ja dłużej tego niewytrzymam i odejde z tąd na inny świat mam dość...

Proszę skorzystać z pomocy psychologa. Warto, żeby miała Pani jakieś wsparcie, miejsce, gdzie będzie Pani mogła przepracować trudne emocje i nauczyć się stawiać granice, poznać własna wartość, czuć się pewniej i bezpieczniej.

Witam
a myślała Pani o wyprowadzce po ukończeniu liceum? mogłaby Pani zdawać na studia do innego miasta i wyprowadzić się do domu studenckiego, wiem że trudno będzie pracować i uczyć się dziennie, ale z drugiej strony jest to lepsze niż życie pod jednym dachem z kimś o kim pani pisze że go nienawidzi.
pozdrawiam
Anna Suligowska