Kłótnie w związku

czy jestem zlym mezem kocham swojo zona bardzo zrobilbym dla niej wszystko a kuci sie ze mna z byle powodu nie wiem czy to wina ciazy czy ze mna jest cos nie tak

Dzień dobry.

Ze względu na bardzo enigmatyczny opis trudno jest odpowiedzieć na Pańskie pytanie. Ciąża i wynikające z niej zmiany mogą mieć wpływ na zachowanie Pana żony. Niewątpliwie warto jednak, by porozmawiać z żoną o całej sytuacji i o Pana uczuciach w związku z jej zachowaniem.

Pozdrawiam.

Witam. Ciąża może powodować nadmierną nerwowość, ponieważ w organizmie kobiety zachodzą zmiany hormonalne. Może Pan przypomnieć sobie od jakiego momentu żona zaczęła bardziej krzyczeć. Myślę tez, ze warto o zmianie jej zachowania porozmawiać z żoną, może Pan powiedzieć co Pan odczuwa w sytuacji kłótni.