Kłótnie w związku i rozstanie

Witam! byłam w 2 letnim związku, byliśmy bardzo zakochani w sobie. Ale niestety mamy cieżkie charaktery i często się kłócilismy..w każdym tyg praktycznie byłą jakaś sprzeczka. Mój chłopak miał dość..rozstaliśmy się na tydzień. Potem powiedziałam,że się poprawię, wrócił i znów było dobrze. Ale potem przyszły moje problemy - stres bo koniec studiow, szukanie pracy. Znów były sprzeczki. Znów zerwał..chciałabym żeby wrócił. Kocham go i on mnie tez..Co robić? proszę o porade...

Dzień dobry,

Mogą Państwo skorzystać z psychoterapii pary, która raczej dostępna jest w ofercie prywatnej (niż w ramach NFZ).