Kłótnie w związku nastolatków

Witam mam na imię Daniel mam lat 19. Jestem z dziewczyną już rok i dwa miesiące. Problem jest taki, że kłócimy się coraz częściej nawet co dwa dni bądź codziennie. Ja już mam dosyć tych ciągłych kłótni, czepiania o byle co. Kocham ją ale zastanawiam się, że rozejście się w tej sytuacji było by lepsze. Dlaczego ? Bo rozmawialiśmy cały czas, że chcemy zmienić to i to. Tak o tym często rozmawialiśmy ale niestety nie przyniosło to żadnego efektu. Mam przeczucia, że ona chce mnie owinąć wokół palca.

Witam. W zasadzie nikt nie podpowie Panu z kim się wiązać, na co zgadzać się w związku, a na co nie. To Pan decyduje. Pozdrawiam