Kłótnie w związku o odchudzanie

od trzech miesięcy zaczęły się kłótnie z moim partnerem o jego straszliwe odchudzanie i branie leków przyspieszających odchudzanie,do tego doszło kłamstwo na którym go przyłapałam. zaczęłam zadawać mu pytanie gdzie jest miejsce w jego życiu dla mnie??odpowiedzi nie otrzymałam do dzisiaj... Myślałam,że jak powiem by wynosił się z mojego domu da mu do myślenia ?ale niestety zrobiło się jeszcze gorzej. Ja ciągle płaczę nie umiem sobie poradzić z sobą w ciągu miesiąca schudłam 6 kg Proszę mi pomuc

Witam,
Tak naprawdę stało się gorzej, inaczej niż pani przewidywała. Pani cierpi z powodu jego i jego odchudzaniaale także z powodu braku odpowiedzi i ciągłych kłótni. Może dobrze byłoby o tym porozmawiać z kimś komu pani ufa lub z jakimś specjalistą. To nie jest rozmowa na jeden raz ale coś sie pani może rozjaśnić.
Pozdrawiam

Współczuję Pani trudnej sytuacji. Wygląda na to, że związek dla Pani partnera znaczy mniej niż by tego Pani oczekiwała. To boli niestety. Ale czas leczy rany...
Może Pani wykorzystać obecną sytuację, by zaopiekować się sobą: wysypiać się (może trzeba by poprosić psychiatrę o dobór leku), celebrować posiłki, kąpiel/prysznic, chodzić na spacery najlepiej tam, gdzie nic nie będzie przypominać o tym, co wiąże się z "ex" (?) partnerem...

Pomocne bywają dobre książki, filmy i ... przyjaciółki.
Jeśli jest Pani osobą wierzącą - warto skorzystać z daru Eucharystii.

Cieplutko pozdrawiam Panią. Życzę siły i odwagi do spełnienia swoich marzeń :)