Kłótnie z chłopakiem z błahych powodów

dzień dobry, byłam z chłopakiem ponad pół roku, zawsze gdy coś było nie tak nie dawałam mu spokoju dopóki sprawa się nie wyjaśniła i zawsze wracało do normy. około 3 tygodni temu powstała kłótnia z byle czego, zresztą jak zwykle obraził się praktycznie o nic i wszystko się rozpadło, próbowałam robić jak zawsze i nie odpuszczałam. dziś moje starania doprowadziły do kłótni, gdzie mnie uraził, nie chciałam niczego popsuć, na prawdę, a powiedział, że nie chce mnie znać. czy warto to naprawić i jak?

Jeśli zawsze to Pani była strona dążącą do zgody i pojednania, warto przyjrzeć się, czy chłopak jest zaangażowany i zmotywowany w tej relacji. A także, co wyraża wywołując kłótnie z byle powodu, wycofując się z kontaktu i "obrażając"? Czy - jeśli nic się nie zmieni- chce Pani tego typu relacji? Zachęcam do jasnej rozmowy dotyczącej tego, jak chłopak widzi Wasza dalsza relację. Może to być dla Pani trudne ale będzie Pani miała jasność.

odp na portalu niewiele pomoze,..warto sie temu przyjrzec.... polecam konsultacje u doswiadczonego terapeuty.pozdrawiam serdecznie, Violetta Ruksza