Kłótnie z mężem i problemy w związku

Witam.Mam wrazenie ze psuje nasze małżeństwo.Mąż jezdzi ciezarówkami-mamy stale kontakt.Dzwoni nawet kilka razy dziennie,pyta co u nas i dogadujemy się świetnie!ale kiedy wraca stale sie kłocimy.Tzn ja zaczynam się robic opryskliwa wobec niego,irytuje mnie,mąż zwraca uwage ze moglabym cos zrobic lepiej,daje mi dobre rady,ale ja i tak wsciekam sie na niego.Czesto prosi np o kawe a ja sie nakręcam ze jestem słuzaca.Próby "wyluzowania"nic nie dają,ledwo wstaje i od nowa.. Proszę o radę,co robić?

Zachęcałabym do poszukania prawdziwych przyczyn trudności i kłótnie. Samodzielnie lub z pomocą psychoterapeuty pracującego z parami i małżeństwami.