Kłótnie z mężem o jego matkę

Mam problem czesto klocimy sie o matke meza ,ciagle sie wtraca i jest wscipska, przychodzi jak mnie nie ma i o wsyztsko go wypytuje , tak samo jest z jej drugim symen, tylko moj maz przy ostatniej klotni podniosl na mnie reke,potym caly dzien sie nie widzielismy i nie odzywalismy, wieczorem przyjechalam z pracy mialam na stole czekoladki ale nie odezwalam sie ani ja ani on przez caly dzien. Czekoladek nawet nie ruszylam bo tak naprawde nikt mi ich nie dal.Postanowilam sie nie odzywac,co robic???

Widzę tu dwa niezależne problemy: ingerencja teściowej w Wasze życie i kłopoty w relacji z mężem. Pierwszy problem musi rozwiązać mąż - to jego matka i on musi przerwać pępowinę. Drugi musi rozwiązać Pani - czy godzi się Pani na takie gesty. Domyślam się, że nie więc spróbujcie terapii małżenskiej. pozdrawiam

Zachęcam Panią, by nie godziła się na przemoc psychiczną ani na przemoc fizyczną. Jeśli mąż nie chce pójść na psychoterapię pary, warto by Pani sama skorzystała z tej formy pomocy. Małżeństwo z założenia ma służyć wzajemnej miłości.
Życzę siły i konsekwencji w trosce o siebie. Pozdrawiam