Kłótnie z przyjaciółką o jej chłopaków

Witam na imię mam Marta. Ostatnio często kłóce się z moją przyjaciółką w jednej sprawie tj. o jej chłopakach. Z jednym z nich bardzo się zżyłam. Byliśmy jak rodzeństwo. Nie mogę pogodzić się z tym że oni nie są razem.Po nim miała kilku innych ale ja do każdego odnosiłam się arogancko i chamsko.Inaczej nie potrafię.Żyje przeszłością i to boli najbardziej. Ja chce dla niej jak najlepiej ale ona chyba tego nie widzi i nie docenia. Co mogę zrobić żeby poprawić nasze relacje?

Witam,
jest zrozumiałe, że chciałaby Pani dla przyjaciłóki jak najlepiej. Proszę jednak zrozumieć, że prowadzi ona własne życie i może decydować o wyborze swoich partnerów. Aroganckie zachowanie w stosunku do jej partnerów na pewno prowadzi do napiętych sytuacji między Paniami. Wybory bliskich nam osób nie zawsze pokrywają się z naszymi oczekiwaniami. Proszę spróbować respektować wybory przyjaciółki, wtedy relacje Pań na pewno się poprawią. Może Pani szczerze porozmawiać z przyjaciółką i opowiedzieć skąd wynikało Pani zachowanie.

Pozdrawiam
http://www.centrum-sensis.pl

Witaj. Musisz przede wszystkim zrozumieć, że jej życie jest jej życiem :-) Nie możesz decydować dlaczego i z kim ma się spotykać i żyć. Jako przyjaciółka możesz poinformować o swoich spostrzeżeniach. Jak odbudować relację? Zaprzestań nachalnego działania i zacznij normalnie rozmawiać zapominając o przeszłości ;-)

Pozdrawiam serdecznie i zapraszam na moją witrynę.
http://psychopedagog.eu