Klucha w gardle i kłucie w przełyku

W czerwcu kiedy poczułam w gardle "kluche", poszlam z tym do lekarza rodzinnego ktory wysłał mnie do laryngologa jednak on stwierdził ze wszystko ok. Uważal ze to z powodu refluksu wiec przepisał mi bioprazol, wysłał mnie rowniez na gastroskopie. Po kilku dniach stosowania leku klucha w gardle ustąpiła. Jednak tydzien temu zjadłam ciężkie jedzenie, zaczęła sie ostra zgada, gdy ustała poczułam kłucie w przełyk ale tylko po prawej stronie. Trwa do dzis. Ból promieniuje czasami do ucha. Co to jest?

Witaj

Prawdopodobnie to spływająca wydzilina z zatok. Podrażnia ona gardłol i czasem ujście gardłowe trąbki słuchowej powodują jej okresowe zatkania- może powodwać niewielki ból

Idź raz jeszcze do laryngologa, często trudno trafić w leczenie jeśli objawy nie są wyraźne,