Kłucia na całym ciele, zaburzenia równowagi, brak snu

Od jakichs kilkunastu miesiecy mam dziwne objawy: klocia na calym ciele, delikatne zaburzenie rownowagi, brak snu, delikatny bol w piszczelach oraz drgania miesni mimowolne, czasem nawet czuje pod pieta, albo stopa jak mi drga. Robilem Rezonans, badanie krwi, magnez, wszystko jest okey, czuje sie bezsilny? Jakies badania dodatkowe ktore warto zrobic? Dziekuje.

Warto do czasu postawienia diagnozy udać się do psychologa, aby porozmawiać jak złagodzić stres oraz o możliwych przyczynach które leżą u podstaw Pana objawów