Kłucia nad kolanem i brak poprawy pomimo terapii

Witam panstwa od poltory miesiaca mam klucie nad kolanem nad rzepka mialem podane 2 blokady .delparan. ligamento 60szt collaflex 60szt 1 zastrzyk suplatyn wszystkie te lekarsta nie zadzialaly nawet na chwile tydzien tem i odkad biore te lekarstwa nawet bol nie ustepuje tak jakby nic nie dzialalo na mnie prosze o pomoc bo niewiem co robic

Nie wiem na co pan choruje ale wydaje mi się że trzeba wykonać rtg kolana orz badanie usg aby uwidocznić tkanki miękkie. Możliwości leczenia pc bólowego i pc zapalnego są szerokie ale muszą być dobrane indywidualnie do pacjenta. Okład z lodu i altacetu raz dziennie powinien nieco ulżyć.