Kłucia po lewej stronie brzucha i w pochwie

Witam serdecznie Mam 44 lata i mam taki problem.Robilam kolonoskopie jelito grube ok.Bylam u ginekologa stwierdzil ze tu nic sie nie dzieje.Mam klucia po lewej stronie brzucha i w pochwie rowniez,czasami klocia po prawiej stronie.Kiedy jest owulacja male plamienie.Kiedy dostalam okres nie mialam kloc. Koncówka okresu i wracaja klocia.Wybieram sie na usg dopochwowe na usg brzucha nic nie wykazalo.Strasznie mnie to meczy.

Lek. Tomasz Budlewski

Ciężko jest określić przyczynę bez badania pacjenta. Na pewno specjaliście badający już Panią zrobili wszystko co w ich mocy. Proponuję poczekać do wyniku usg przezpochwowego. i następnie udać się do ginekologa. Czy miała Pani badanie ogólne moczu? być może powyższe objawy wynikają z infekcji dróg moczowych?