Kłucia po lewej stronie klatki piersiowej w okolicy piersi

Od czasu do czasu mam kucia po lewej stronie tuz kolo piesi i klatki i jak mnie kuje to cala dretwieje i w glowie mi ,sie kreci

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane objawy mogą mieć podłoże kardiologiczne, neurologiczne jak też może być to "błahy" nerwoból. W celu wyjaśnienia konkretnej przyczyny sugeruję dalszą diagnostykę pod okiem lekarza POZ.