Kłucia po lewej stronie na wysokości pępka oraz nerwica

witam mam 39 lat jakis miesiac temu mialam podrazniona trzustke bralam lipancrea ale zostaly klucia po lewej stronie na wysokosci pepka Robilam krew z rozmazem Usg brzucha oraz lekarz badal brzuch i jest ok Stolce mam raczej w normie W tym roku badal tez mnie proktolog i bylo ok Lekarz wysyla mnie do psychiatry bo mam nerwice lekowa wpadam w panike Martwia mnie te klucia bo juz nie wiem co to moze byc Jak o tym nie mysle jest w miare ok ale jak zaczne mysle ze to rak to kluje

Witam,

Zachęcam do kontaktu z lekarzem psychiatrą i psychoterapeutą. Połączenie farmakoterapii i psychoterapii, pozwoli Pani odzyskać równowagę i zmniejszy znacznie objawy.

Pozdrawiam
Ewa Czernik

odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza