Kłucia po lewej stronie podbrzusza w 25. tc

Witam, jestem w 25 tc, od tygodnia czuję przeszywające kłucie po lewej stronie podbrzusza, który promieniuje do góry i tak jakby do biodra. Ból nasila się jak np.podnoszę lewą nogę, jak zmieniam pozycję podczas snu lub gdy siedzę, w pozycji stojącej jest znacznie lepiej. Proszę o pomoc, co to może być?

Aleksander Ropielewski

PRzyczyn może być kilka i bez przeprowadzenia badania i najpewniej poszerzenia diagnostyki nie jestem w stanie udzielić jednoznacznej odpowiedzi. Na pewno wskazany jest kontakt z lekarzem prowadzącym.