Kłucia pod brzuchem i po prawej stronie żołądka

witam. od wczoarj kłuje mnie w brzuch. po prawej stronie pod żebrami zaraz koło zoladka. w pracy krecilo mi sie w glowie, dostalam drgawek, bylo mi gorąco i ciągle pociły mi sie ręce. na pogotowiu robili mi badania : EKG, pobranie krwi, goraczka, USG, tętno mierzyli, dostałam kroplówkę. nic nie wykryto. co to może byc?

Lek. Tomasz Budlewski

Ciężko powiedzieć czym powyższe objawy były spowodowane. Aby móc coś powiedzieć konieczne jest badanie lekarskie. proszę udać się do lekarza rodzinnego.