Kłucia pod żebrem i wzdęcia przy nerwicy lękowej

Witam jestem kobieta i mam 24 lata przez ostatni tydzien mam ciagle kłucia pod zebrem,a czasami jest to bol jakby siniak chyba zoladek albo trzustka, czasem mam wrazenie ze to jakis miesien ale mam tez lekkie wzdecia. 2 tygodnie temu mialam robione badania krwi wyszly dobrze. Dodam ze choruje na nerwice lekowa i biore lek seronil 20 mg.Czy to moze byc rak? Cos powaznego ? Boje sie bardzo.. Prosze o odpowiedz i dziekuje

Witam

zachęcam do zrobienia kompletu badań, ale też poinformowanie lekarza o doświadczanych bólach. Bez badania, nikt nie odpowie Pani, z czego wynikają te dolegliwości. Mogą być to nerwobóle, związane z doświadczaną nerwicą. Proszę pamiętać, że w leczeniu nerwicy/stanów lękowych bardzo skuteczna jest psychoterapia, w określonych przypadkach wspomagana lekami. Współczesne badania wyraźnie wskazują, że ewentualne połączenie tych dwóch form terapii daje zdecydowanie lepsze długoterminowe rezultaty niż samo stosowanie farmakologii dlatego zachęcam Panią do skontaktowania się także z psychologiem/psychoterapeutą.

Pozdrawiam,
Elwira Chruściel