Kłucia w jajnikach, opóźniający się okres a planowanie ciąży

Witam, od kilku dni boli mnie prawy jajnik czasami zakłuje również lewy okres spóźnia się 2 dni. Piersi wcześniej bolaly teraz nie bolą chodz są obrzmiałe. Dwa testy negatywne z porannego moczu. Na wizytę do gin idę dopiero we wtorek, czasami również bóle podbrzusza ale słabsze niz przy okresie. Nie wiem co myśleć staramy się z mężem o dzidzie już 7 miesiąc i okres nie spóźnia mi się. dziękuję za odpowiedź.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane objawy mogą być wynikiem wczesnej ciąży (choć jest to mało prawdopodobne jeśli 2 testy ciążowe są negatywne), zaburzeń hormonalnych jak i schorzeń narządów płciowych. Proszę cierpliwie poczekać na wizytę u specjalisty ginekologa.