Kłucia w jelitach i stomia

Witam . Mam taki problem . Parę lat temu miałem zrobioną stomię . Mam takie ataki czasami . Objawia to się tym ściskanie ,kłucie w jelitach . Tak jak bym miał skręt jelit . Ból jest nie do wytrzymania !. Stosuję na niego nospę ,nawet dwie . I tutaj jest moje pytanie czy jest coś silniejszego rozkurczowego niż No spa najlepiej bez recepty ??. Z góry bardzo dziękuję za odpowiedź .

Trudno odpowiedzieć na Pana pytanie bez osobistego badania, a także zapoznania się z dotychczasową historią choroby. Pana dolegliwości mogą mieć związek albo z chorobą zasadaniczą- tą z powodu, której wykonano stomię- albo być skutkiem pojawienia się zrostów w jelitach. Powinien PAn udać się do doświadczonego chirurga przewodu pokarmowego. Więcej informacji znajdzie Pan na naszej stronie www.melitamedical.pl