Kłucia w lewym boku przy biodrze i zespół jelita drażliwego

Mam stwierdzony zespół jelita drażliwego, biorę debretin cały czas, co oznaczają kłucia w lewym boku przy biodrze?

Raczej to jakieś nerwobóle czyli samoistne podraznienia nerwów obwodowych powłok brzusznych. Jeśli ma Pani w tym względzie wątpliwości to proszę jeszcze z tym problemem skonsultować się bezpośrednio z lekarzem.