Kłucia w prawej części brzucha i ból od pępka

Witam. Od piatku mam kłucia w prawej dolnej czesci brzucha oraz bol brzucha od pepka w dół. Do tego cały dzień miałam biegunke i gorączke 37 stopni. Po wizycie u lekarza rodzinnego dostałam leki przeciwbiegunkowe, po jednej tabl biegunka znikła, lecz ból został. Nospa nie pomaga. W niedziele w szpitalu wykonano mi badania krwi i wykluczono wyrostek. Podczas oddawania moczu nie mam pieczenia. Okres miałam 11 pażdziernika, jest on regularny, cykl trwa 30 dni.

Piotr Pilarski

Warto byłoby wykonać jeszcze USG i zmienić leczenie przeciwbólowe.

Pozdrawiam.