Kłucia w prawym boku pod żebrami

Witam od dluzszego czasu mam klucia jakby kolki w prawym boku po zebrami bol promieniuje na plecy i silne gulgotanie przelewanie się w brzuchu. Ostatnio usg wykazalo w prawej nerce kamien 0,5 mm czy to moze byc od tego? Czy może od jelit?

Kolka nerkowa jest bardzo bolesna i może imitować objawy ostrych chorób jamy brzusznej. Nie można jednoznacznie wykluczyć tej przyczyny.