Kłucia w różnych miejscach ciała po przejściu zawału

Witam, Ojciec przeszedł we wrześniu 1 zawał, w dniu zawału miał wstawiany 1 stent, za miesiąc 2 stent. Od czasu 2 zabiegu ojciec nie czuje się najlepiej, codziennie miewa jakieś kłucia w różnych miejscach ( raz w klatce piersiowej, raz pod lewą pachą, raz pod prawą, raz w plecach)-lekarz twierdzi, że zawsze pracował fizycznie, teraz nie ma ruchu, że to nerwobóle. Do tego tata podczas położenia się nie potrafi wziąść pełnego oddechu,coś go zatyka, rzucił nagle palenie, czy to może być przyczyna

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowna Pani, niestety nie mogę pomoc w tej sytuacji ponieważ nie mogę zbadać Pani ojca. Zalecam konsultacje kardiologiczna lub lekarza rodzinnego. Przyczyna boli moze byc rzeczywiście taka jaka lekarz podał. Pozdrawiam