Kłucia z prawej strony brzucha w 12. tygodniu ciąży

Dzien dobry, jestem w 12 tyd ciazy I od paru dni czuje dziwne klucie z prawej strony. Raz jest to umiejscowione pod zebrami okolo piersi a raz w dole brzucha, dodoam , ze to nie traw caly czas tylko od czasu do czasu . Jest to moja pierwsza ciaza wiec nie wiem jak powinnam sie zachowac. Bol ustepuje kiedy sobie poloze reke I zaczne ogrzewac to miejce. Dziekuje Agata

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę skonsultowac się ze swoim ginekologiem, nie sądzę by było to cos poważnego, czasem jakieś pobolewania mogą być, jednak bezpieczniej powiadomic o tym lekarza prowadzacego ciążę.