Kłucie, czasem uczucie ciężkości, czasem pieczenie w podbrzuszu

Witam! Od 2 dni boli mnie podbrzusze, czasem jest to kłucie, czasem uczucie ciężkości, czasem pieczenie. Biorę tabletki antykoncepcyjne Vibin regularnie od 3 miesięcy, do tego praktykujemy stosunek przerywany. Teraz wzięłam 3 tabletkę z 3 tygodnia. Do tego bardzo bolał mnie brzuch w ostatni dzień miesiączki i przez 2 kolejne dni, a w 14 dc czułam kłucie jajników. Czy istnieje ryzyko ciąży? Czy istnieje jakaś inna przyczyna? Dziękuje za odpowiedź.

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć. Proponuje oznaczyć poziom beta hcg z kkrwi oraz koniecznie udać się do lekarza ginekologa.