Kłucie gardła, bóle brzucha i bóle międzyżebrowe od porodu

Witam, od porodu mam wrażenie ze gdziekolwiek mnie zaboli to powazna choroba. I juz sama niewiem czy te moje bole sa objawem nerwow czy powaznej choroby. wyniki krwi z przed 4 miesiecy sa ok . A moje bole to miedzy innymi: klucia gardla bole brzucha bole miedzyzebrowe (żebra bola od spodu)obustronne miedzy łopatkami krzyza promieniujacy do nog maja one przewaznie forme klujaca. mam 10miesieczne dziecko wazace 12kg takze czy niektore bole moga pochodzic od kregoslupa??a reszta?

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam, proszę skonsultować się z lekarzem rodzinnym, który po zbadaniu zleci dalsze postępowanie. Pozdrawiam