Kłucie i ból w okolicy serca po wysiłku fizycznym

Witam. Mam problem z kłuciem przy sercu nasilajacym sie przy głebszym wdechu, kaszlu. A zaczeło sie od wysiłku fizycznego na drugi dzien poczułem lekki ból przy sercu po lewej stonie nie przy mostku na noc ból wzrusł i promieniował az do lewego barku i musiałem wziosc jakies proszki przeciwbólowe i tak przez cała noc i dzien nastepny ale na wieczór juz nie mogłem wytrzymac i pojechałem na pogotowie tam miałem ekg i lekarz powiedział ze to nie serce ale nie pamietam co mówił i co to i dostałem zastrzyk przeciwbólowy i tropina t i po tych zastrzykach przestało mnie bolic do minimum ale na drugi dzien tez mnie troche pobolewało i tak przez kolejne dwa dni i jestem ciekaw co to mnie boli i kiedy ustąpi?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W przypadku nawrotu dolegliwości proszę ponownie udać się na izbę przyjęć. Po zbadaniu oraz ustaleniu przyczyny dolegliwości zostanie wdrożone odpowiednie leczenie.