Kłucie i ból z lewej strony klatki piersiowej

Od 2 miesiecy kluje mnie albo boli z lewej strony klatki piersiowej.Oswiadczam nie jest to serce lezalem dwukrotnie w szpitalu i nic powoli wpadam w skrajnosc do tego nabawilem sie nerwicy lekowej i nadcisniemia nie radze sobie z tym bul nastepuje sam i szybko mija do tego czuje jak by mnie zatykalo w klatce a nic sie nie dzieje zemna a to czuje w tedy popadam w leki .ekg 100 razy echo serca ok dobowy monit serca ok krew ok wszystko ok .dziekuje za pomoc

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć. Proszę udać się do lekarza rodzinnego, po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.

Jeśli wykluczone zostały zaburzenia z kręgu układu krążenia, najprawdopodobniej jest to nerwica, dlatego zachęcam do zgłoszenia się do psychologa, psychoterapeuty i rozpoczęcia psychoterapii. Jest to najszybsza i najlepsza metoda poradzenia sonie z zaburzeniami lękowymi i somatyzacyjnymi.