Kłucie i ciągnięcie w jajnikach a prawdopodobieństwo zapłodnienia

Witam! Od tygodnia kluja mnie jajniki i ciagnie w podbrzuszu jak na miesiaczke, ale powinnam ja dostac 24.Owulacje mialam na samym poczatku listopada 2,3,4,5 wtedy kiedy wspolzylam z partnerem.Nogi jak z waty,odruchy wymiotne I szkliste oczy, nic mi nie smakuje, bulgotki w podbrzuszu oraz w srodku(bardzo Gesty Grudkowaty sluz) Moglo dosjc do zaplodnienia? Czy jest cos ze mna nie tak ???Prosze pilnie o odpowiedz.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W pierwszej kolejności warto wykonać test ciążowy. Jeśli ciąża zostanie wykluczona oraz nie wystąpi krwawienie to konieczna będzie wizyta u specjalisty ginekologa. Lekarz po ustaleniu przyczyny dolegliwości wdroży odpowiednie leczenie.