Kłucie i ciągnięcie w kolanach a powiązanie z rumieniem guzowatym

Co jakiś czas odzywa mi się ból kolan. Jednak od paru dni jest nie do wytrzymania. Ten ból to jednocześnie kłucie, ciągnięcie i zgniatanie. Mam 21 lat i w dzieciństwie chorowałam na rumień guzowaty czy to jakieś powikłanie czy mam jakieś problemy ze stawami?

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza rodzinnego, po wstępnym badaniu lekarz zdecyduje o konieczności udania się do lekarza reumatologa lub ortopedy.