Kłucie i delikatny ból w piersi promieniujący pod pachę

Witam, mam 27 lat. Jestem mamą 2 letniego synka. Czy kłucie i delikatny ból w lewej piersi promieniujacy pod pache az do łopatki i żeber może być objawem nerwicy? Ostatnio bardzo martwilam sie o swoje zdrowie bo mialam problemy z kregoslupem. Neurolog stwierdziła bardzo silne nerwicowe napiecie miesni. Usg piersi i kilkakrotnie badanie niczego nie wykazaly. Tomografia głowy rowniez ok. Wyniki badań, morfologia, ob, crp książkowe. Czy powinnam sie martwić? Pozdrawiam.

Witam,
wszelkie zaburzenia nerwicowe należy leczyć,zarówno dla własnego zdrowia,jak i zdrowia dziecka,które czuje Pani napięcia i może je zacząc powielać u siebie,co niewątpliwie zaburzy Wasz wzajemny kontakt i Wasze wzajemne zaufanie.
Zachęcam Panią do skorzystania z pomocy psychologa albo jeszcze lepiej-psychoterapeuty,gdzie popracuje Pani nad problemami od strony emocjonalnej i uspokoi siebie wraz ze swoim sercem i kręgosłupem.Bycie rodzicem jest tylko w reklamach sielanką.
Pozdrawiam serdecznie