Kłucie jajnika a bezbolesna miesiączka

witam.miesiaczka była 16 lutego a w 14 dc plamiłam i lekko kłuł mnie jajnik.współżyłam z mezem od 10 do 20dc.potem miesiaczka 11-14 marca.bezbolesna z paroma malymi skrzepami.od19-25 dnia cyklu biore luteine 50 bo staramy sie o dziecko.teraz mam mdlosci i jestem senna.czasem mam zgage. nie mam innych objawów .dodam ze piersi nigdy mnie na miesiaczke nie bolaly i teraz tez nie bola a jak byłam w dwoch ciazach to były pełniejsze i obolałe.czym to moze byc spowodowane?czy jest mozliwosc ciazy?

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje wykonać badanie beta hcg z krwi i następnie udać się do ginekologa. Po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.