Kłucie jajnika, ból podbrzusza, rozdrażnienie, zaparcia i biegunki a ryzyko ciąży

wita.kochalam sie zmezem 30.10i4,5,7,11,12.11 po kilku dniach kul mnie lewy jajnik i uczucie rosnaqcej baki w podbrzuchu okres dostalam 20.11 i trwal 3 dni gdzie zawsze mam6-7 dni kolejny seks byl od28-2.12kilka razy dziennie po dwuch dniach b.mocno bolaol mnie podbrzusze nie moglam chodzic jestem rozdrazniona raz sie smieje a za chwile krzycze mam zaparcia i biegunke uczucie ze brzuch mi urusl czy moge byc w ciazy?

Lek. Marta Gryszkiewicz

Wymienione objawy są subiektywne i nie mogą stanowić podstawy do rozpoznania ciąży. Wskazane wykonanie testu ciążowego minimum 14 dni od stosunku potencjalnie skutkującego ciążą. W przypadku wyniku pozytywnego wskazana konsultacja z lekarzem ginekologiem.