Kłucie jajnika, bóle kręgosłupa i wzmożona produkcja śluzu po przyjęciu tabletki Escapelle

Witam mam pytanie bo zażyłam escapelle 3 dni temu w 58h i do tej pory nie miałam żadnych objawów, aż do dzisiaj kłuje mnie lewy jajnik i mam bóle kręgosłupa w odcinku lędźwiowym i zauważyłam wzmożona produkcje śluzu . Czy to normalne po tej tabletce, czy ona mogła nie zadzialać i może to objawy ciązy. Bo zaczynam sie martwić. Prosze o odpowiedz
KOBIETA ponad rok temu

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Prawdę mówiąc nie można jednoznacznie odpowiedzieć na to pytanie. Objawy mogą być wynikiem rozregulowania gospodarki hormonalnej organizmu. Nie mogę także precyzyjnie określić czy tabletka spełniła swoją funkcję. Należy zaznaczyć iż im później się ją przyjmie tym większe prawdopodobieństwo niepowodzenia.