Kłucie jajnika i problemy z częstym oddawaniem moczu

Witam.Często boli mnie jajnik, bądź jajowód, oraz podbrzusze. Ból przy stosunku też występuje. Byłam u ginekologa, na początku było że mam jajnik większy i jakiś problem z jajowodem-coś z żyłami. Dostałam tabletki na zapalenie i na żylaki jakieś ziołowe. Z cytologi nie wyszło nic. Po tabletkach nie przeszło więc poszłam znowu ale lekarz nic nie widział i powiedział że taka moja natura.Występuje również częste oddawanie moczu i jak odrazu nie pójdę to kłuje miejsce jajnika. Proszę o odpowiedź..

Radzę w tej sprawie skonsultować się jeszcze z urologiem, gdyż dolegliwości mogą być związane z jakąś patologią w zakresie dróg moczowych.