Kłucie jajnika i śluz a ryzyko zajścia w ciążę

witam okres dostalam 26.10do30.10 kochalam sie z mezem 30.10 4,5,7,11,12.11 po kilku dniach kul mnie lewy jajnik teraz mam bialy sluz naj pierw by7lo troche a teraz jest wiecej co to moze oznaczac czy mopze byc to wynik ewentualnej ciazy?

Lek. Magdalena Pikul

Witam!
W opisanej sytuacji nie można wykluczyć ciąży, ale podane objawy nie pozwalają także postawić jednoznacznie takiego rozpoznania. Należy poczekać do dnia planowanego krwawienia miesiączkowego i jeśli się będzie opóźniało wykonać test ciążowy.