Kłucie jajnika, lekkie krwawienie i wzdęcia a możliwość ciąży

witam okres miesiac temu dostalam 26.10-30.10 i byl taki jak zawsze kochalam sie z mezem OD4.11-12.11 i bylo ok po kilku dniach kul mnie lewy jajnik i pojawil sie bialy sluz 20.11 dostalam okres krawienie bylo lekkie i wsumie na3 dzien zniklo zawsze okres trwal 6-7 dni i byl obfity DOSZLY WZDECIA TWZ BULGOTANIE I UCZUCIE WPODRZUCHU ROSIECIE BANKI(3-4X) po 3 dniach od dostania OKRESU LECI JASNO BRAZOWA WYDZIELINA Z bialym SLUZEM JESTEM ROZDRAZNIONA ZMECZONA CZY MOGE BYC W CIAZY?

Lek. Rafał Gryszkiewicz

Witam, ciąży nie można wykluczyć, dlatego powinna Pani wykonać test ciążowy z moczu. Dla pewności można również skontaktować się z ginekologiem.