Kłucie jajnika oraz ból podbrzusza i piersi podczas starań o dziecko

witam . mam 20 laat staramy sie z mezem o dziecko, juz 3 miesiac w tym miesiacu miałam dziwny objaw w polowie cyklu od rana kuł mie lewy jajnik przez kilka godzin, potemm bolało mnie podbrzusze nigdy wczesniej tak nie miałam , na drugi dzien ból piersi co to moze byc?? dodaje ze nie mam sluzu plodnego w zadnym miesiacu go nie miałam tylko taki wodnisty ale bardzo duzo.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane dolegliwości mogą być spowodowane zaburzeniami w obrębie układu rozrodczego. W przypadku starań o dziecko nie można wykluczyć ciąży. Proszę udać się na wizytę do specjalisty ginekologa celem diagnostyki.