Kłucie jajników a ciąża

Witam Od kilku miesięcy staram się od dziecko,od ponad tygodnia mam dziwną dolegliwość-a mianowicie bolące na przemian jajniki kilka razy w ciągu dnia,przy każdym "ukłuciu" odrobina krwi pomieszanej ze śluzem. Co może być tego przyczyną? Do tej pory moje okresy były regularne.

Lek. Tomasz Budlewski

Przyczyn może być wiele. proszę koniecznie udać się do lekarza ginekologa, po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć.